Прејди на содржината

Предлошка:Data Finland municipality/total area

Од Википедија — слободната енциклопедија

[1]

Наводи

  1. „Површина на општините во Финска на 1. јануари 2018 г.“ (PDF). Национален геодетски завод на Финска. Посетено на 30 јануари 2018.