Предлошка:Data Finland municipality/demography total

Од Википедија — слободната енциклопедија

Грешка во изразот: Непрепознаен интерпункциски знак „“

Наводи

  1. „Население според возраст и пол по подрачја на 31 декември 2008 г.“. Бази PX-Web. Статистика Финска. Посетено на 28 април 2009.