Предлошка:Country data Herm

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка

Шаблон:Country data Herm е внатрешен содржател на податоци и не е предвиден за непосредно превемтнување. Се користи на посреден начин, преку предлошките знаме, знамеикона и други.

Поврзано: Знаме на Херм

Стандардни параметри

ПараметарВредностЗначење
alias Херм Наслов на главата статија (Херм)
flag alias Flag of Herm.svg Назив на сликата (File:Flag of Herm.svg, прикажана горе-десно)


Пример за употреба