Предлошка:Copyvio

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{Copyviocore |url= |month = ноември |day = 25 |year = 2020 |time = 12:35 |timestamp = 20201125123522}}

Икона за документација Документација за предлошка[создај]