Предлошка:Convert/sqkm

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{convert/{{{d}}}|{{{1}}}||||s=|r={{{r}}} |u=km² |n=квадратен километар |h=квадратен километар |t=квадратен километар |o=mi2 |b=1000000

|j=6-0}}