Предлошка:Convert/cuft

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{convert/{{{d}}}|{{{1}}}||||s=|r={{{r}}} |u=cu ft |n=cubic foot |h=cubic-foot |l=cubic feet |o=m3 |b=0.028316846592 |j=-1.547955112-0}}