Предлошка:Convert/LoffAonSoffNa

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{convert/outsep{{{?}}} | 1={{convert/round{{{?}}}|{{{1}}}|0.25|{{{3}}}|{{{4}}}|{{{j}}} }}| sep= | 2={{{n}}}| 3={{{n}}}s}}