Предлошка:Cite ODNB

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оксфордски речник на национални биографии (изд. online.). Oxford University Press. Отсутно или празно |title= (help)CS1-одржување: ref=harv (link) (бара Претплата или членство во британска јавна библиотека .)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]