Предлошка:Cite DNB

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Речник на национален животопис (англиски). Лондон: Smith, Elder & Co. 1885–1900. Отсутно или празно |title= (help)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]