Предлошка:Cite Appletons'

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

PD-icon.svg се бара име на статија“. Еплтонова биографска енциклопедија на Америка. (1891). Њујорк: Д. Еплтон.

Икона за документација Документација за предлошка[создај]