Предлошка:BBKL

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

„BBKL“. Biographisch-Bibliographisches Kirchenlexikon (BBKL) (германски).

Икона за документација Документација за предлошка[создај]