Предлошка:ATCvet

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

{{ATCvet|<ATCvet prefix (without leading Q)>|<ATCvet suffix>}}

For example: QP51AA01 (metronidazole)

Поврзано[уреди извор]