Предлошка:ATA

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

 Антарктик

Икона за документација Документација за предлошка

Опис

{{ATA}}

Става знаменце и викиврска за Антарктик. Оваа предлошка е пандан на {{flag|Антарктик}}, но со стандардниот трибуквен државен код според ISO 3166-1 алфа-3 за земјата како кратенка за позгодно уредување.


Поврзано