Предлошка:Шабт

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

{{Шабт}}

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Оваа предлошка покажува некоја предлошка во кадрави загради, но без врска до неа, туку само како текст.

Употреба[уреди извор]