Предлошка:Хумор

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Оваа предлошка никако не смее да се употребува во страници за статии, бидејќи тие не смеат да содржат нефактографски или неенциклопедиски статии. Only use it in other spaces such as Wikipedia namespace.

Предлошки[уреди извор]