Предлошка:Список на мали планети/заглавие2

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
најгоре WWC arrow up.png
Ознака Откриена Откривач Категорија Навод
Трајна Привремена Откриена Место
Икона за документација Документација за предлошка[создај]