Предлошка:Слика-инфо

Од Википедија — слободната енциклопедија
Опис
Извор

Не беше посочен извор. Уредете ја сликава и наведете извор.

Датум

{{{датум}}}

Автор
Дозвола
(Пренамена на сликава)

Видете подолу.

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Слика-инфо/doc [уреди]

Користење[уреди извор]

{{Слика-инфо
| Опис     = 
| Извор    = 
| Датум    = 
| Автор    = 
| Дозвола   = 
| други_верзии = 
}}