Предлошка:Рег био поделба

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Melovski; и др. (2013). „Regional division of the Republic of Macedonia for the needs of biological databases“. Macedonian Journal of Ecology and Environment. Скопје: Македонско еколошко друштво. 2 (15). ISSN 1857-8330.

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Предлошкава е наменета за наведување на глава, страница (или страници) од написот „Regional division of the Republic of Macedonia for the needs of biological databases“ („Регионална поделба на Македонија за потребите на биолошките бази на податоци“) во Macedonian Journal of Ecology and Environment (Том 15, број 2) од Љупчо Меловски и други автори.

Употреба[уреди извор]

Вметнете го следново во текстот кајшто сакате да го ставите наводот, и пополнете барем еден од параметрите.

<ref>{{Рег био поделба |страница = |страници = }}</ref>