Предлошка:РЕЦС

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
лого на СОУ „Цар Самоил“ - Ресен Оваа статија е дел од ВикиПроектот РЕЦС, кој има за цел да ги координира активностите на учениците од СОУ „Цар Самоил“ - Ресен во создавањето и одржувањето на содржини на Википедија. Ако сакате да земете учество во проектот, може да ја уредите оваа статија, или да прочитате нешто повеќе на страницата на проектот, каде што меѓу другото може да се приклучите на проектниот тим и/или да дадете свој придонес на страницата за разговор.