Предлошка:Политика на Албанија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Coat of arms of Albania.svg
Оваа статија е дел од серијалот за
политиката на
Албанија

See also[уреди извор]

Нема опис.

Предложни параметри

Оваа предлошка претпочита параметрите да се форматирани во ред.

ПараметарОписТипСтатус
Нема укажано параметри.