Предлошка:Повлечено

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Pictogram voting delete.svgН

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Знакот пов по основно е 20п.