Предлошка:Победник

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 {{{2}}} 
{{{{{1}}}-big size=45x32px|name=}}
Икона за документација Документација за предлошка[создај]