Предлошка:Олимпијада

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Грешка во Lua: Зимски олимписки игри
Град-домаќин
Свечено отворање
Свечено затворање
Стадион
Икона за документација Документација за предлошка[создај]