Предлошка:Обележје/doc

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа предлошка за одржување е дел од проектот Википедија, а не самата енциклопедија. Служи автоматски да додава слики во Категорија:Обележја.

Поврзано: оваа податотека на Ризницата.