Предлошка:Обележје

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Оваа предлошка за одржување е дел од проектот Википедија, а не самата енциклопедија. Служи автоматски да додава слики во Категорија:Обележја.

Поврзано: оваа податотека на Ризницата.