Предлошка:Нормативна контрола/PND

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

PND: {{{1}}}

Икона за документација Документација за предлошка

Ова е потшаблон на шаблонот {{Нормативна контрола}}; повеќе ќе прочитате на Шаблон:Нормативна контрола/doc