Предлошка:Никулец за езеро

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Reflection at Two Jack Lake.jpg Оваа статија за езеро е никулец. Може да помогнете со нејзиното уредување!