Предлошка:Недостасува опис

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Недостасува опис/doc [уреди]

Сите датотеки што ја имаат оваа податотека автоматски се додаваат во Категорија:Слики без опис, којашто е поткатегорија на Категорија:Слики за расчистување