Прејди на содржината

Предлошка:Националност по занимање

Од Википедија — слободната енциклопедија
Класификација: [[:Категорија:{{{Country}}}|{{{Country}}}]]: [[:Категорија:{{{Nationality}}}|Луѓе]]: По занимање
поврзано: Луѓе: По занимање: Националности: {{{Nationality}}}

Поврзано:

Категорија:Занимања
Категорија:Луѓе по занимање и националност
Икона за документација Документација за предлошка[создај]