Предлошка:Наведен simbad

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

„Title“. SIMBAD. Центар за астрономски податоци во Стразбур. (англиски)

Икона за документација Документација за предлошка[создај]