Предлошка:Наведен NSRW

Од Википедија — слободната енциклопедија

 Beach, Chandler B., уред. (1914). „треба име на статија“. The New Students Reference Work . Chicago: F. E. Compton and Co.

Икона за документација Документација за предлошка[создај]