Предлошка:Место во Швајцарија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
{{{subject_name}}}
ДржаваШвајцарија
Кантон{{{canton}}}
Област{{{district}}}
Мреж. местоwebsite missing
Икона за документација Документација за предлошка[создај]