Предлошка:Местоположба

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

{{Местоположба
|средина   = 
|север    = 
|североисток = 
|исток    = 
|југоисток  = 
|југ     = 
|југозапад  = 
|запад    = 
|северозапад = 
}}

Поврзано[уреди извор]