Предлошка:Македонска ѕвезда- старо знаме

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Defender of Macedonian identety- old flag.PNG Македонска ѕвезда за национална гордост
{{{1}}}
оваа Вики награда беше доделена на Македонска ѕвезда- старо знаме од страна на ~ on ~~~