Предлошка:Користи Инфокутија-населено место/doc

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Употреба[уреди извор]

Предлошкава е наменета за предлошки што се повикуваат на {{Инфокутија-населено место}}.

Ги става во Категорија:Предлошки кои се повикуваат на Инфокутија-населено место.