Предлошка:Користи Инфокутија-населено место

Од Википедија — слободната енциклопедија


Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Предлошкава е наменета за предлошки што се повикуваат на {{Инфокутија-населено место}}.

Ги става во Категорија:Предлошки кои се повикуваат на Инфокутија-населено место.