Предлошка:Корисник lb-1

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
lb-1 Dëse Benotzer ka mat Grondkenntnisser vun der Lëtzebuerger Sprooch zum Projet bäidroen.