Предлошка:Корисник grc-1

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
grc-1Ὅδε ὁ χρήστης δύναται συμβάλλειν ὀλίγῃ γνώσει τῆς ἀρχαίας ἑλληνικῆς.