Предлошка:Корисник az

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
azAzərbaycan dili bu istifadəçinin ana dilidir.
آذربایجان دیلی بو استفاده‌چی‌نین آنا دیلیدیر.
.