Предлошка:Корисник моментална старост

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
0 Овој Википедијанец има 0 години, 0 месеци и 0 дена
на 1 декември, 2020.
Користење[уреди извор]

{{Корисник моментална старост|ден=16|месец=08|година=1982}}

38 Овој Википедијанец има 38 години, 3 месеци и 16 дена
на 1 декември, 2020.