Прејди на содржината

Предлошка:Корисник Оценувач/doc

Од Википедија — слободната енциклопедија

Употреба[уреди извор]

Ставете {{Корисник Оценувач}} на Вашата корисничка страница ако сте член на корисничката група оценувачи. Предлошкава ќе ја стави корисничката страница во Категорија:Википедија:Оценувачи.

Поврзано[уреди извор]