Предлошка:Корисник Оценувач

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди извор]

Ставете {{Корисник Оценувач}} на Вашата корисничка страница ако сте член на корисничката група оценувачи. Предлошкава ќе ја стави корисничката страница во Категорија:Википедија:Оценувачи.

Поврзано[уреди извор]