Предлошка:Корисник ЕУ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Flag of Europe.svg
Овој корисник е жител на Европската Унија.
Europass.svg
Оваа предлошка е за корисници кои живеат во ЕУ.