Предлошка:Координати-наслов

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Координати: {{{1}}}°{{{2}}}′{{{3}}}, {{{4}}}°{{{5}}}′{{{6}}}Оваа предлошка поставува координати горе-десно во статијата, веднаш под хоризонталната линија под насловот на статијата.