Предлошка:КичевскаКотлина

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Трифуноски, Јован Ф. (1968). Кичевска котлина : сеоска насеља и становништво. Скопје.

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Предлошкава е наменета за наведување на глава, страница (или страници) од книгата Кичевска котлина : сеоска насеља и становништво од Јован Трифуноски, 1968 г.

Употреба[уреди извор]

Вметнете го следново во текстот кајшто сакате да го ставите наводот, и пополнете барем еден од параметрите.

<ref name="КичевскаКотлина">{{КичевскаКотлина|глава= |страница= |страници= }}</ref>