Предлошка:Инфокутија Личност ii

Од Википедија — слободната енциклопедија
Инфокутија Личност ii
Икона за документација Документација за предлошка

Шаблоновприкажува втора {{Infobox person}} со податоци преземени од Википодатоците за споредба само во прегледен режим.