Предлошка:Инфокутија Земја на ОИ

Од Википедија — слободната енциклопедија
{{country_IOC_alias_{{{NOC}}}|}} на Олимписките игри
[[File:{{country_flag_IOC_alias_{{{NOC}}}|{{{games}}}}}|180x120px|border|link=|alt=]]
[[Знаме на {{country_IOC_alias_{{{NOC}}}|{{{games}}}}}]]
МОК-код   {{{NOC}}}
Икона за документација Документација за предлошка[создај]