Предлошка:Инфокутија-Фрегесија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Инфокутија-Фрегесија
Округ (фрегесија)
[[File:{{{image_flag}}}|100px|border|Знаме на Инфокутија-Фрегесија]]
Знаме
[[File:{{{image_shield}}}|100px|Грб на Инфокутија-Фрегесија]]
Грб
[[File:{{{image_map}}}|250px|Местоположба во општината {{{municipality}}}]]
Местоположба во општината {{{municipality}}}
ЗемјаПортугалија
Општина{{{municipality}}}
Површина
 • Вкупна1 км2 (0,4 ми2)
Население
 • Вкупно0
Поштенски бр.{{{postal_code}}}
Координати{{{coordinates}}}
Заштитник{{{patron}}}
Мреж. место{{{website}}}