Прејди на содржината

Предлошка:Другизначења4

Од Википедија — слободната енциклопедија
Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Другизначења4/doc [уреди]

За вистински примери за користењето на оваа предлошка, погледнете во „Што води овде?“.