Предлошка:Добредојде-анон-вандал2/doc

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Употреба[уреди извор]

За да ја употребите оваа предлошка, додадете {{subst:добредојде-анон-вандал}} на страницата за разговор на анонимниот корисник.

Параметри:

  • Релевантната страница: {{subst:добредојде-анон-вандал|Статија}}
  • Вашето ине: {{subst:добредојде-анон-вандал|Статија|Име}}

Поврзано[уреди извор]